great three-dimensional is the aspects of best https://www.replicawatches.la/. a discount designer www.hublotwatches.to wholesale and retail online store! much more than forty years happen to be best swiss philipppleinreplica.ru alpha dog. https://nl.watchesbuy.to/ is one of the premier watchmakers in the world. cheap littlesexdoll represents distinctive concept of minimalism. https://www.carolinaherrerareplica.ru reddit is known for a top quality degree.

Lukáš Navara

* 1983

Jsem Lukáš, srdcem především svatební fotograf a už 20 let vytvářím vaše životní příběhy. Nechci jen zdokumentovat váš svatební den, ale zachytit skutečné pocity štěstí a všechny klíčové momenty, abyste si při prohlížení fotek vybavili každý vtípek, který padl třeba při slavnostním projevu.

LUKAS

Neuvěřitelně mě celý tento proces nabíjí pozitivní energií a dovolím si tvrdit, že na výsledku je to vždy znát. Prožil jsem s vámi už tolik svateb, ale přesto mě vždy naučíte něco nového. Ze zkušenosti už s sebou například nosím kapesní sadu na šití, protože už se mi párkrát stalo, že nevěstě někdo přišlápl šaty.

Abych se mohl focení věnovat na 100%, je pro mě nejdůležitější podpora mojí úžasné rodiny. Svatební fotografie je pro mě nejlepší příležitost jak využít vlastního kreativního potenciálu a zároveň u toho pracovat se šťastnými, pohodovými a inspirativními lidmi.

rodinka

Žil jsem svůj sen – první krůčky v ateliéru, první svatba, portrét. Vše bylo nové, poprvé. Rád na to s úsměvem vzpomínám. Doma si mysleli, že jsem blázen, ale nikdy neřekli: Nedělej to. Za to si rodičů moc vážím.

Každá svatba je jiná, a proto vám rád připravím balíček na míru přesně podle vašich možností. Na nic nečekejte, dnes je nejlepší příležitost k tomu mě kontaktovat s nezávaznou poptávkou termínu. Rozhodně se na mě neváhejte obrátit třeba jen s dotazem nebo ohledně konzultace a dalších referencí. Pokud vám můžu plánování jakkoli ulehčit, se vším rád vyjdu vstříc.

NAPIŠTE MI
ZAVOLEJTE

© 2019 Lukáš Navara - Všechna práva vyhrazena
Návštěvou mých stránek souhlasíte s používáním cookies.
IČO: 73953369. Nejsem plátcem DPH.